Satış

ACCESS KONTROL

1- Plaka Tanımlama Sistemi

VSIM otomatik plaka tanımlama sistemi, VSIM-OCR, VSIM-ACCESS ve VSIM-SOFT sisteminden oluşmaktadır. VSIM-OCR sistemi yüksek çözünürlüklü IP kamera, kızıl ötesi aydınlatma, hava şartlarına dayanıklı kasa ve kameradan oluşmaktadır. Kameradan gelen resimlerin iletilmesi, işlenmesi, ilgili aracın plaka kaydını tespit edilmesi ve gerekli bilgiyi IP yoluyla gönderilmesi için VSIM-CONFIG yazılımı kullanılmaktadır.Aracın plaka kaydı merkezi kontrol istasyonuna ulaştığında, kontrol uygulaması VSIM-SOFT araç ve giriş bilgilerini yönetir. VSIM-ACCESS ünitesi fiziksel olarak araç tanımlama sensörlerini ve açılan bariyerler için röle çıkışlarını kontrol etmektedir. VSIM otomatik plaka tanımlama sistemi Ethernet bağlantısı ile TCP/IP iletişimine sahiptir. Ayrıca iletişim protokolleri vasıtasıyla diğer sistemlerle kolayca entegrasyon sağlanabilmektedir

2- Zaman Takip Kontrol Sistemleri / Kart Geçiş ve Kimlik Tanımlama Sistemleri

Geçiş kontrol sistemi belirli grup kişiye, belirli bir alan için önceden belirlenmiş bir zaman çizelgesi içersinde giriş yapmalarına izin verir. Elektronik geçiş kontrol sistemlerinin geçiş saatlerinin belirlenmesi, kullanıcı eklenmesi yada çıkarılması, kişilerin kimlik bilgileri ve giriş zamanlarının kaydedilmesi, belirli durumlar için raporlar hazırlanması, alarmların çalıştırılması, tehlikeli durumlarda uygun işlemlerin gerçekleştirilmesi işlerini yürütür.

3- Yangın Algılama

Circarfire ürünü farklı ihtiyaçlara yönelik konvansiyonel yangın algılama sistemleri sunuyor. İstenilen sayıda arttırılabilen duman ve karbon-monoksid algılayıcıları sayesinde özellikle kapalı otoparklar için en güvenli yangın koruma çözümü.