Faaliyet Alanlarımız

imagesElektriksel Ölçüm, Raporlama ve Danışmanlık Hizmetleri

• Harmonik Ölçüm ve Raporlama Hizmetleri • Pasif Harmonik Filtre Sistemleri
• A.G. Kompanzasyon Sistemleri • Tristörlü Harmonik Filtre Sistemleri
• O.G. Kompanzasyon Sistemleri • Aktif Harmonik Filtre Sistemleri

Triber Mühendislik harmonik filtreleme, kompanzasyon, enerji kalitesi konularında son teknolojiyi takip ederek ölçüm, raporlama ve sistem çözümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

imagesHarmonik Filtreleme ve Kompanzasyon Sistemleri

Triber Mühendislik bu güne kadar yapmış olduğu kompanzasyon sistemleri ile, firmaların kompanzasyon ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, periyodik takip, bakım ve yaptığı düzenlemeler ile firmaların enerji masraflarını önemli oranlarda azaltılmasına destek olmuştur.

imagesEnerji İzleme ve Faturalandırma Sistemleri

Enerjiyi yönetmek, enerjiyi izlemek ile başlar. Enerjiyi izleyerek tesisinizde nerelerde, nasıl ve ne kadar enerji tüketildiğini görebilir, detaylı analizini yapabilirsiniz. Böylece tesisinizdeki bilinmeyen tüketimleri ortaya çıkararak enerji verimliliği çalışmalarınızı yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Sadece faturalara bağlı kalarak takip etmenin yeterli olacağı beklenemez.

imagesEnerji Yönetim ve Otomasyon Sistemleri

Enerji Yönetimi, işletmenizin enerji maliyetlerinin izlenmesi, analiz edilmesi, tasarruf potansiyellerinin belirlenmesini ve enerji tüketiminin yönetilebilir bir platform üzerinden takip edilmesini kapsar. Triber Mühendislik, kurumunuz için kanuni hükümlüklerin yerine getirilmesinde ve devamlı olarak enerji sarfiyatınızın izlenerek tasarrufa yönelik projelerin uygulanmasında size özel çözümler üretmektedir.

imagesOtopark Yönetim Sistemleri

Otopark Bilgilendirme ve Yönlendirme Sistemi; kent merkezlerindeki otoparklarda doluluk-boşluk bilgisinin gerçek zamanlı olarak elde edilmesi ve sürücülerin en uygun otoparka yönlendirilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Otopark Bilgilendirme ve Yönlendirme Sistemi Akıllı Ulaşım Sistemi alanındaki en önemli Park Yönetim uygulamalarından biridir.