Satış

Ölçüm

Analog Cihazlar

Analog ölçüm cihazları ölçümlerin hareketli ibre vasıtasıyla gösteretek yada derecelendirilmiş sıkalada okunmasını sağlar. Kullanımları güç kontrol anahtarlama ve elektriksel kurulumdadaki dağıtım panolarında oldukça önemlidir.

Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri

Programlanabilir dijital ölçümleme cihazları, ölçümlenen parametreleri sayısal olarak görüntülenmesine yada belirli elektriksel parametreler göre alarm sistemi düzenlenebilmesine olanak sağlar.

Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları

Ofisler, havaalanları, evler, alışveriş merkezleri, kamp alanları gibi farklı kurulumlara tahsis edilen enerjinin belirlenen zaman peridolarında kontrol edilmesini sağlar. Kontaktörlerle gas, su, buhar gibi farklı tüketim tiplerine entegre edilmesi mümkündür.

CVM Enerji Analizöleri

CVM serisi enerji analizörleri, üç veya dört kablo içinde elektriksel parametreleri kontrol eden ve yönetiminde yüksek doğruluk oranlarına sahiptir.

Tüm elektriksel parametrelerin görüntülenip iletişim hatları üzerinden gönderilmesi dışında, CVM analizörleri sahip oldukları ölüçmleme fonksiyonu sayesinde harcanan ve üretilen enerjiyi dahili bellek içersine yardımcı enerji kaynağı olmadan kaydedebilir.

Maksimum talep kontrol sistemleri

Maksimum talep kontrol sistemleri ani güç hareketlerini ölçer ve eğer varsa otomatik elektrik firması tarafından belirlenen limit aşımlarını belirler.

Akım transformatörleri ve şöntler

Akım transformatörleri devre ve ölçümleme cihazlarını voltaj hatlarından ayrılmasına ve yalıtılmasına, kısa devre akımlarının ölçüm cihazlarının kabul edebileceği seviyelere indirgenmesine yardımcı olur.

Taşınabilir Güç Analizörleri

Taşınabilir güç analizörleri sayesinde fazla enerji tüketimi kolayca belirlenir ve engellenir, yük eğrisi analiz edilerek, maksimum talep belirlenebilir. Ayrıca enerji sayaçlarındaki hataları analiz ve tespit eder. Reaktif güç kompanse etmek için kapasitör banklarını ölçümler.

Enerji Yönetim Yazılımları

Power Vision ve Power Studio enerji yönetim yazılımları ekipmanların ölçümleme ekipmanlarının uzaktan ayarlanabilmesine, ölçülen parametrelerin gerçek zamanlı görüntülenmesine, verilerin tarihsel olarak kaydı ve sunumu, seçeneğe bağlı kişiselleştirilebilir alarm, faturalandırma ve raporlama modülleri ile farklı tür ve büyüklükteki işletmeler için enerji kontrolü ve izleme imkanı sunuyor.